KOSGEB İl Müdürü Arvas görevine başladı

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) Ağrı İl Müdürü Hüsamettin Arvas görevine başladı

28 Temmuz 2017 Cuma 11:20
KOSGEB İl Müdürü Arvas görevine başladı

 İstanbul Anadolu Yakasında KOBİ Uzmanı olarak görev yapmakta iken, 7 Temmuz 2017 tarihinde KOSGEB Ağrı Müdürü olarak görevlendirilen Arvas, Ağrı’da yeni görevine başladığı için oldukça mutlu olduğunu ve ilin ekonomisine katkı sağlayacak güzel desteklere imza atacaklarını söyledi. Ağrı’da girişimcilik potansiyelinin yüksek olduğunu ifade eden Arvas: “Ben ve çalışma arkadaşlarım elimizden gelenin en iyisini yaparak KOBİ’lere ve yeni girişimcilere KOSGEB desteklerini sunmak için azami gayret göstereceğiz. Henüz görevimize yeni başladık, amacımız burada KOSGEB desteklerini tanıtmak ve ilde devlet destekleriyle ilgili bir farkındalık oluşturmaktır. KOSGEB kendi işini kurmak isteyen yeni girişimcilerin imdadına yetişen bir kurumdur. Ağrılı vatandaşlarımızdan beklentimiz, gelip bir bardak çayımızı içerek KOSGEB destekleriyle ilgili bizzat personelimizden doğru bilgi almalarıdır” dedi.

Hüsamettin Arvas kimdir?
1988 yılında Van’da doğan Hüsamettin Arvas, İlk ve Ortaöğretim tahsilini Van’da tamamladı. 2011 yılında Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldu. Sırasıyla Van ve İstanbul’da KOBİ Uzmanı olarak görev yaptı. 17 Temmuz 2017 tarihi itibariyle KOSGEB Ağrı Müdürlüğündeki vazifesine başladı. İyi derecede İngilizce bilen Arvas evli ve bir kız çocuk babasıdır.
Şerif KARAOĞLAN
kaynak :Haberdeyiz.net
banner100

    Yorumlar

banner150
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
AĞRI İ. Ç. ÜNİVERSİTESİAĞRI MİLLİ EĞİTİM AĞRI VALİLİĞİ
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv