MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI KEMAL ÇİFTÇİ FEDERASYONU ZİYARET ETTİ

Ağrılı iş adamı Kemal Çiftçi, 24 Haziran 2018'de yapılacak Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Genel Seçimi'nde milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.

MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI KEMAL ÇİFTÇİ FEDERASYONU ZİYARET ETTİ

 Ağrı Dernekler Birliğini Ziyaret eden Ağrılı iş adamı Kemal Çiftçi, 24 Haziran 2018'de yapılacak cumhurbaşkanı ve  Milletvekili Genel Seçimi'nde milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.

 

Çiftçi, yaptığı açıklamada 24 Haziran'da yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili genel seçimleri için Ağrı’dan milletvekilliğine aday adayı olduğunu belirterek şunları kaydetti:

"24 Haziran 2018 Genel Seçimleri için Ağrı ilimizden 27.dönem milletvekili aday adaylığı başvurusu yapmış bulunmaktayım. Siz çok saygıdeğer hemşerilerimizin takdirleri doğrultusunda bu göreve layık görüldüğüm takdirde önceliğimiz güzel Ağrı ilimiz olmak üzere ve bu vesile ile de her daim gelişen ve büyüyen ülkemize her alanda hizmet vermeye ve bu uğurda canla başla çalışmaya adayım. Yarınları aydınlık, huzur, refah içinde gelişen bir Ağrı için gelin hep birlikte yürüyelim. En derin saygılarımla, milletimize hizmet etmek için aday adaylığımı açıklıyorum. Hayırlı olsun, Allah yolumuzu açık etsin."

KEMAL ÇİFTÇİ KİMDİR?

Müteahhit ve iş adamı  1977 doğumlu olan kemal ÇİFTÇİ, Ağrı Naci Gökçe Lisesi mezunu, Azerbaycan Devlet Üniversitesi İnşaat Mühendisliği mezunu evli ve bir çocuk babaı.

www.agrininsesi.com

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2018, 10:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER