Sinan Görmezden Ağrı Dernekler Birliği Federasyonuna ziyaret

Doğu ve Güneydoğu Anadolu Platformu (DGAP) ‘ta Genel Sekreterlik ve Başkanvekili Sinan GÖRMEZ bugün Ağrı dernekler Birliği Federasyonunu ziyaret etti

01 Mayıs 2018 Salı 12:15
Sinan  Görmezden Ağrı Dernekler Birliği Federasyonuna ziyaret

 Ülkemizde yaşanan son gelişmeler 24 Haziran seçimini kaçınılmaz kılmıştır. FETÖ terör örgütü ile mücadele, Suriye sınırımızda kurulmak istenen PKK/PYD terör örgütü, yabancı devletler ve uluslar arası kuruluşların ülkemiz üzerinde oynadıkları oyunları yıkmak için bu seçim ülkemiz ve milletimiz için hayati bir öneme sahiptir. Bu bilinçle mazlumların umudu, İslam bayrağının sancaktarı olan bu güzel Ülkemiz için bu seçimlerde üzerimize düşen görevi yapmak niyetiyle Ak Parti Ağrı Milletvekilliği Aday Adaylığımı açıklayarak bu kutlu göreve talip oldum.

Ağrı Patnos doğumlu, evli ve iki çocuk babası olan Sinan GÖRMEZ; 2011-2014 yılları arasında Ak Parti Ankara İl Danışma Meclisinde Komisyon Başkanlığı görevini yürütmüş ve bu tarihlerde Ankara İl Teşkilatı’nın yapmış olduğu Milli Kardeşlik projelerinde etkin bir rol almıştır.

2010 tarihinde Doğu ve Güneydoğu Anadolu Platformu (DGAP) ‘ta Genel Sekreterlik ve Başkanvekilliği görevlerini üstlenmiş ve halen devam etmektedir. Bu görev süresince Doğu ve Güneydoğu illeri ile ilgili birçok proje geliştirip kültürel ve sosyal alanlarda faaliyetler gerçekleştirmiştir. Ayrıca 2010 yılında kurulan Dünya Demokrasi Hareketi Derneği’nin kurucuları arasında yer alan Sinan GÖRMEZ, 2017 yılında Tarih Kültür ve Sanat Derneği’nin başkanlık görevini üstlenmiştir.

Bölgemiz sorunlarını iyi bilen ve bu sorunları çözmek için gerekli liyakate sahip olan, bölgeyle ilgili çok sayıda sivil toplum kuruluşu çalışmalarında aktif rol alan ve yöneticilik yapan Sinan GÖRMEZ siz değerli Ağrılı hemşerilerinin oylarına taliptir.

Ziyarette Ağrı Dernekler Birliği Federasyonu başkanı Yılmaz Daş, Başkan Yardımcısı Sadrettin Levenet ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte sohbet ettiler.

banner100

    Yorumlar

banner150
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
AĞRI İ. Ç. ÜNİVERSİTESİAĞRI MİLLİ EĞİTİM AĞRI VALİLİĞİ
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv