Doğubayazıt'ta eşeğe binme mücadelesi

Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde eşşeğe binemeyen 3 çocuğun görüntüsü sosyal paylaşım sitelerinde ilgi odağı haline geldi.

22 Ocak 2018 Pazartesi 13:17
Doğubayazıt'ta eşeğe binme mücadelesi

 Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde eşşeğe binemeyen 3 çocuğun görüntüsü sosyal paylaşım sitelerinde ilgi odağı haline geldi..

Doğubayazıt ilçesinde köylerine gitmek isteyen 3 çocuk eşeğe binmek için kıyasıya yarışması cep telefonu kamerasına yansıdı. Sosyal paylaşım sitelerinde büyük beğeni toplayan ve binlerce kez paylaşılan görüntülerde eşeğe ilk olarak çocukların en büyüğü biniyor. Geriye kalan 2 çocuk eşeğe binmek için dakikalarca mücadele ediyor. Eşeğe bir türlü binemeyen çocuklara, eşekten inen arkadaşları bacaklarından tutarak eşeğin üzerine oturtuyor. Eşeğe binmek için koşan bir çocuk ise hızını alamayınca eşeğin üzerindeki arkadaşı ile birlikte yere düşüyor. Eşeğe binmek için dakikalarca pes etmeden mücadele eden çocuklar çevrede ki vatandaşları adeta gülme krizine soktu. Görüntünün sonunda 2 çocuk eşeğe binerken, 1 çocuk birkaç denemenin ardından eşeğin üzerinde tutunamıyor ve sürekli yere düşüyor. Çocuklar daha sonra eşekleri ile birlikte gözden kayboluyor.

    Yorumlar

TÜMÜ Yazarlar
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
AĞRI İ. Ç. ÜNİVERSİTESİAĞRI MİLLİ EĞİTİM AĞRI VALİLİĞİ
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv