PATNOS BELEDİYESİNDEN YATIRIM ATAĞI...

PATNOS BELEDİYESİNDEN YATIRIM ATAĞI... Ağrı'nın Patnos ilçesinde, belediye tarafından yapılan altyapı ve diğer çalışmalar son hızla devam etmektedir. Patnos Belediye Başkanı Cem Afşin Akbay tarafından verilen talimatlar doğrultusunda, Patnos şehir merkezi ve mahallelerde hummalı bir çalışma başlatıldı.

01 Mayıs 2018 Salı 10:12
PATNOS BELEDİYESİNDEN YATIRIM ATAĞI...

 PATNOS BELEDİYESİNDEN YATIRIM ATAĞI...

Ağrı'nın Patnos ilçesinde, belediye tarafından yapılan altyapı ve diğer çalışmalar son hızla devam etmektedir.
 
Patnos Belediye Başkanı Cem Afşin Akbay tarafından verilen talimatlar doğrultusunda, Patnos şehir merkezi ve mahallelerde hummalı bir çalışma başlatıldı.
 
Yapılan çalışmaları takip eden ve çalışmaları bir yatırım seferberliğine dönüştüren Başkan Akbay, gazetecilere yaptığı açıklamada, "Patnos Belediye Başkanı Olarak, Patnos'un bunun gibi çalışmaların ihtiyacı olduğunu gördüm ve bu doğrultuda, başta Patnos merkezi olmak üzere, tüm mahallelerimizde hummalı ve aralıksız bir çalışma seferberliği başlatmış bulunmaktayız. Bu süreç içerisinde Patnos halkının bizlere göstermiş oldukları ilgi ve alakalarından dolayı, her bir ferdine ayrı ayrı teşekkür ederim. Halkımızın bu tür sıkıntılarını en iyi ve kalıcı bir şekilde çözüme ulaştıracağız. Patnos halkını, hizmetlerimizden mahrum bırakmayacağız. Bizim görevimiz, halkımızın hizmetinde olmak ve sıkıntılarını gidermektir." Dedi. n
www.agrininsesi.com
banner100

    Yorumlar

banner150
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
AĞRI İ. Ç. ÜNİVERSİTESİAĞRI MİLLİ EĞİTİM AĞRI VALİLİĞİ
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv