banner171

PATNOS BELEDİYESİNDEN YATIRIM ATAĞI...

PATNOS BELEDİYESİNDEN YATIRIM ATAĞI... Ağrı'nın Patnos ilçesinde, belediye tarafından yapılan altyapı ve diğer çalışmalar son hızla devam etmektedir. Patnos Belediye Başkanı Cem Afşin Akbay tarafından verilen talimatlar doğrultusunda, Patnos şehir merkezi ve mahallelerde hummalı bir çalışma başlatıldı.

PATNOS BELEDİYESİNDEN YATIRIM ATAĞI...

 PATNOS BELEDİYESİNDEN YATIRIM ATAĞI...

Ağrı'nın Patnos ilçesinde, belediye tarafından yapılan altyapı ve diğer çalışmalar son hızla devam etmektedir.
 
Patnos Belediye Başkanı Cem Afşin Akbay tarafından verilen talimatlar doğrultusunda, Patnos şehir merkezi ve mahallelerde hummalı bir çalışma başlatıldı.
 
Yapılan çalışmaları takip eden ve çalışmaları bir yatırım seferberliğine dönüştüren Başkan Akbay, gazetecilere yaptığı açıklamada, "Patnos Belediye Başkanı Olarak, Patnos'un bunun gibi çalışmaların ihtiyacı olduğunu gördüm ve bu doğrultuda, başta Patnos merkezi olmak üzere, tüm mahallelerimizde hummalı ve aralıksız bir çalışma seferberliği başlatmış bulunmaktayız. Bu süreç içerisinde Patnos halkının bizlere göstermiş oldukları ilgi ve alakalarından dolayı, her bir ferdine ayrı ayrı teşekkür ederim. Halkımızın bu tür sıkıntılarını en iyi ve kalıcı bir şekilde çözüme ulaştıracağız. Patnos halkını, hizmetlerimizden mahrum bırakmayacağız. Bizim görevimiz, halkımızın hizmetinde olmak ve sıkıntılarını gidermektir." Dedi. n

www.agrininsesi.com

Güncelleme Tarihi: 01 Mayıs 2018, 10:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER