Hamur Milli Eğitim Müdürlüğüne Atama

Ağrı'nın Hamur ilçesi Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Atilla Aslan, görevine başladı.

Hamur Milli Eğitim Müdürlüğüne Atama

Ağrı'nın Hamur ilçesi Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Atilla Aslan, görevine başladı.


Atilla Aslan 1980 Ağrı İli Hamur İlçesi doğumlu. İlk ve Orta Öğrenimini Ağrı ve Niğde İllerinde tamamladı. Liseyi Van Alpaslan Anadolu öğretmen lisesini tamamladıktan sonra Selçuk Üniversitesi Eğitim Fakültesi Türkçe Öğretmenliğini tamamladı. Bir yıl Özel dershanelerde görev yaptıktan sonra Hamur Osmangazi İlköğretim Okuluna Türkçe öğretmeni olarak atandı.2005 yılında Hamur Lisesi Erkek Pansiyon Müdür Yardımcısı olarak, 2006 yılında Hamur YİBO Müdür Başyardımcılığı son olarak da Hamur YİBO Okul Müdürlüğü görevini yürütürken İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne görevlendirilerek yeni görevine başlamıştır. Evli ve bir çocuk sahibidir.


Hamura yeni atanarak göreve başlayan, Hamur Milli Eğitim Müdürü Atilla Aslan?ı Çağdaş Gazeteciler Derneği (ÇGD) Ağrı Başkanı Hüseyin Bayram ve Çağdaş Haber Ajansı muhabiri Asef Ulaş ile birlikte makamında ziyarette bulunarak yeri görevinde başarılarını dilediler.


Geçtiğimiz günlerde göreve yeni başlayan Hamur Milli Eğitim Müdürü Atilla Aslan eğitimde yapacağı yenilikleri anlatı; Hamur'un eğitim çıtasının yükseltilmesi için görevini en iyi şekilde yapmaya çalışacağını kaydetti. Bu bölgenin sıkıntıları aynıdır, bu sıkıntıları gidermek için var gücümüzle çalışacağız. Eğitim ve öğretim konusunda öğrencileri daha yüksek ve refah içine taşımak istiyoruz. İnşallah bu görevi layıkıyla halk ile dayanışma içinde gerçekleştireceğiz. Dedi
Çağdaş Haber Ajansı: Oğuz Cengiz ? Asef Ulaş

Güncelleme Tarihi: 04 Kasım 2011, 23:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER