Hamur Saadet Partisi Başkan adayı Keskin gazetemizi ziyaret etti...

Hamur Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Özcan Keskin Ağrının sesi gazetesini ziyaret etti.

07 Kasım 2013 Perşembe 16:24
Hamur Saadet Partisi Başkan adayı Keskin gazetemizi ziyaret etti...
2014 Mart ayında yapılacak Yerel Yönetimler seçimlerinde  Hamur   Saadet Partisi Belediye Başkanlığı  Adayı Özcan Keskin gazetemize ziyarette bulundu.

Kendisinin uzun yıllar resmi olmasada siyasetin içinde olduğunu  belirten Özcan Keskin, Hamur'un uzun yıllardır kötü yönetildiğini ve Hamur Belediyesini artık Saadet Partili Belediye Başkanı tarafından yönetilmesi gerektiğinin altını çizen SP Adayı Özcan Keskin,Hamur'da doğup büyüdüğünü ve Hamurun sıkıntılarını iyi bildiğini ve bu sıkıntıların çözümünün Saadet Partlili bir belediye tarafından çözüleceğini bütün hamurlu hemşerilerimize garanti verebilirim, uzun yıllardan beri TEDAŞ da görev yaptığını ve seçim çalışmaları nedeniyle gittikleri her yerde halkın sevgisiyle karşılaştıklarını söyledi.

ÖZCAN KESKİN KİMDİR:

1965 Yılında Hamur'da doğdu İlk ve Orta okulu hamurda, liseyi Ağrı Endüstri meslek lisesinde tamamlayan Keskin 1986 yılında TEDAŞ da işe başladı ve Hamur işletme şefliğinde Elk. Tkns. görev  olarak yaptı, 2013 yılında emekli olan Keskin şu anda serbest ticaretle uğraşıyor.evli ve 4 çocuk babası 


www.agrininsesi.com
banner100

    Yorumlar

banner150
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
AĞRI İ. Ç. ÜNİVERSİTESİAĞRI MİLLİ EĞİTİM AĞRI VALİLİĞİ
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv