HAYIRSEVER İŞ ADAMI ÖĞRENCİLERE KIŞLIK GİYSİ DAĞITI..

AGRI'NIN HAMUR ILCESINDE HAYIRSEVER BIR IS ADAMI TARAFINDAN GONDERILEN GIYSILER BELEDIYE BASKANI ISMET ASLAN TARAFINDAN DAGITILDI.

12 Aralık 2011 Pazartesi 21:56
HAYIRSEVER İŞ ADAMI ÖĞRENCİLERE KIŞLIK GİYSİ DAĞITI..

Ağrı?nın Hamur İlçesinde hayırsever bir iş adamı tarafından gönderilen giysiler Belediye Başkanı İsmet Aslan tarafından dağıtıldı.

Ankara?da bulunan Selin Mağazaları tarafından gönderilen kışlık elbiseler Belediye Başkanı İsmet Aslan tarafında 3 ilköğretim okuluna dağıtıldı.

Mont, Eşofman, İşlik Hırkalarını Merkezde 3 ilköğretim okulunda bulunan 86 öğrenciye dağıtıldağını belirten Hamur Belediye Başkanı İsmet Aslan Selin mağazalarına teşekkür ederek şunları söyledi:

??Başta Değerli Selin Mağazaların Yönetim Kurulu Başkanı ve çalışanlarına bu yardımlarından dolayı teşekkür ediyoruz. Bildiğiniz gibi İlimizde kış çok çetin geçiyor. Yardım kolilerinde çıkan kışlık giyecekler bizleri ve öğrencileri oldukça sevindirdi. Her yıl düzenli olarak Selin Mağazaları tarafından gönderilen bu yardımları geçecekten ihtiyacı olan okullarımızı ve öğrencilerimizi tespit ederek dağıtıyoruz. İlçem ve öğrencilerimiz adına Selin Mağazalarına bu anlamlı yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum.??

banner100

    Yorumlar

banner150
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
AĞRI İ. Ç. ÜNİVERSİTESİAĞRI MİLLİ EĞİTİM AĞRI VALİLİĞİ
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv