Öğretmenlere Hoş Geldiniz Yemeği

Şubat atamasında Hamur ilçesine yeni atanan öğretmenlere Hamur Belediye Başkanı İsmet Aslan tarafından ilçemize hoş geldiniz yemeği verildi.

14 Şubat 2012 Salı 22:55
Öğretmenlere Hoş Geldiniz Yemeği

 Şubat atamasında Hamur ilçesine yeni atanan öğretmenlere Hamur Belediye Başkanı İsmet Aslan tarafından ilçemize hoş geldiniz yemeği verildi.Şubat atamasında Hamur ilçesine yeni atanan öğretmenlere Hamur Belediye Başkanı İsmet Aslan tarafından ilçemize hoş geldiniz yemeği verildi.

Yemeğe, Hamur Belediye Başkanı İsmet Aslan, İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak, Teftiş Kurulu Başkanı Murat Yiğit, Hamur İlçe Milli Eğitim Müdürü Atilla Aslan, , İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri, yeni atanan öğretmenler ve aileleri katıldı.Yeni atanan öğretmenlere hoş geldiniz diyerek konuşmasına başlayan Belediye Başkanı İsmet Aslan, ellerinden geldiğince öğretmenlerin yanlarında olmaya çalışacağını dile getirdi. Ağrı?nın soğuk bir şehir olduğunu ama insanlarının sıcakkanlı olduklarını, bu soğuk şehri misafirperverlikleriyle ısıttıklarını belirtti. Aslan, ??İnsanlar mutlu olmak istiyorlarsa her yerde mutludur. Bizler çocuklarımızı siz değerli eğitim neferlerine teslim ediyoruz. Biliyoruz ki, gelecek ancak eğitimle aydınlığa kavuşacaktır.?? dedi. Meslek hayatlarına yeni başlayan öğretmenlere başarılar dileyerek konuşmasını bitirdi.İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak konuşmasında, böyle bir gece tertip edip, eğitime ve eğitimcilere ne kadar değer verdiğini gösteren Belediye Başkanı İsmet Aslan? a teşekkürlerini ilettikten sonra yeni atanan öğretmenlere mesleklerinde başarılar diledi.

Hamur İlçe Milli Eğitim Müdürü Atilla Aslan, atamaları yeni yapılan öğretmenlerin mutluluğunu paylaşarak onları bu gece yalnız bırakmayan Belediye Başkanı İsmet Aslan?a , İl Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak? a teşekkürlerini iletti. Görevine yeni başlamış olan tüm öğretmenlere, mutlu ve başarılı bir meslek hayatı dileyerek konuşmasını bitirdi.Daha sonra öğretmenlerden Gülşen Şireci söz alarak,, böyle sıcakkanlı bir karşılama beklemediklerini, herkesin çok iyi ve güler yüzlü olduğunu söyleyerek bu sıcak karşılama için tüm öğretmenler adına teşekkürlerini iletti

banner100

    Yorumlar

banner150
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
AĞRI İ. Ç. ÜNİVERSİTESİAĞRI MİLLİ EĞİTİM AĞRI VALİLİĞİ
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv