RAMAZAN AKIN'NIN EVİNDE HÜZÜN YAŞANIYOR HABERİ

Ağrı, üst üste gelen şehit haberleri ile sarsıldı. Bitlis'te 2 Ağrılı polisin şehit olmasının ardından bu defa acı haber Hakkari'den geldi.

RAMAZAN AKIN'NIN EVİNDE HÜZÜN YAŞANIYOR HABERİ
AĞRI (İHA) - Ağrı, üst üste gelen şehit haberleri ile sarsıldı. Bitlis'te 2 Ağrılı polisin şehit olmasının ardından bu defa acı haber Hakkari'den geldi.


Bitlis'te şehit düşen Ağrılı polis memurları Volkaz Sabaz ve Yalçın Demir'in acısı yaşanırken, vatandaşlar Hakkari'den gelen acı haberle bir kez daha yıkıldı. Ağrı Valiliği, 26 askerin şehit olduğu çatışmada Ağrılı asker Ramazan Akın'ın da hayatını kaybettiğini açıkladı.


Öte yandan Ramazan Akın'ın özel bir paylaşım sitesine yazdığı, "Allah'ım şu an bu duayı okuyan kullarına Hazreti Muhammed ahlakı, Hazreti Süleyman saadeti, Hazreti Eyyub'un sabrı, Hazreti Yusuf'un güzelliği, Hazreti Hamza'nın cesareti, Hazreti Ömer'in adaleti, Hazreti Ali'nin bilgisi ve 124 bin peygamberin duası onlarla olsun, amin. Şehitlerimizin ruhlarını şad, mekanlarını cennet eyle. Ya Rabbim, acılı ailelerine ve yüce Türk milletine sabır ver, amin" ifadeleri, okuyanları duygulandırdı.

Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2011, 09:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER