Patnos Belediye Başkanı Mahalle Muhtarları ile Toplantı Yaptı

Patnos Belediye Başkanı Cem Afşin AKBAY, belediye toplantı salonunda ilçe muhtarları ile toplantı yaptı.

14 Ağustos 2015 Cuma 16:02
Patnos Belediye Başkanı Mahalle Muhtarları ile Toplantı Yaptı

 Patnos Belediye Başkanı Cem Afşin AKBAY, mahalle muhtarlarının kendisinin çalışma arkadaşı olduğunu ve muhtarlarla tam bir uyum içinde çalışacaklarını söyledi.

 

Mahalle muhtarları ile yaptığı toplantıda istek ve önerilerini alarak, gerçekleştireceği faaliyetler hakkında konuşan Başkan AKBAY, önemli mesajlar verdi.

 

Başkan AKBAY, mahalle muhtarlarının mesai arkadaşları olduğunu ifade ederek işbirliği ve uyum içinde çalışacaklarını söyledi. Muhtarlarımız, mahallesi ile ilgili her türlü sorunu bize bildirirse sorun daha kolay, daha çabuk çözülür. Eğer mahallenizdeki ihtiyaç sahiplerini, eksiklerini bize bildirmezseniz ve o sorunlar halkımızı mağdur ederse yerel yöneticiler olarak bizler ve sizler bu vebalin altından kalkamayız"" diye konuştu.

 

Belediyenin tüm imkanlarının muhtarların ve mahallelerin hizmetinde olacağını hatırlatan Başkan AKBAY, belediye kaynaklarını önceden hizmet almamış yada eksik hizmet almış yerlerden başlayarak, adil bir şekilde halka hizmet için, israf etmeden kullanacaklarını vurgulayarak, ilçede güçlü bir belediye yapısı oluşturacaklarını söyledi.

 

Toplantıda söz alarak mahalleleri ile ilgili sıkıntıları dile getiren muhtarlar, bu tür toplantıların çok verimli olduğuna işaret ettiler. Muhtarlar sorunlarını anlatırken belediye başkanı ve yazı işleri müdürü muhtarların sorunlarını not aldılar. Toplantının sonunda isteklerin yapılması için gerekli talimatlar verildi.

 

İlçe Muhtarları, toplantının verimli ve seviyeli geçtiğine dikkat çekerek Başkan AKBAY’a teşekkür ettiler. Muhtarlar sıklıkla istişare toplantıların yapılmasını sözlerine eklediler.

    Yorumlar

TÜMÜ Yazarlar
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
AĞRI İ. Ç. ÜNİVERSİTESİAĞRI MİLLİ EĞİTİM AĞRI VALİLİĞİ
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv