PATNOS BELEDİYESİ ASFALTLAMA ÇALIŞMALARINI HIZ KESMEDEN SÜRDÜRÜYOR.

Asfalt çalışmalarına devam eden Patnos Belediyesi, şehrin en ücra köşesine kadar hizmet ulaştırmaya devam ediyor. Asfalt çalışmalarıyla Patnos’un yeni yerleşim alanlarına kadar hizmet ulaştıran Patnos Belediyesi, Patnos’un çehresini değiştirmeye devam ediyor.

31 Temmuz 2015 Cuma 19:20
PATNOS BELEDİYESİ ASFALTLAMA ÇALIŞMALARINI HIZ KESMEDEN SÜRDÜRÜYOR.

 

PATNOS BELEDİYESİ ASFALTLAMA ÇALIŞMALARINI HIZ KESMEDEN SÜRDÜRÜYOR.

Asfalt çalışmalarına devam eden Patnos Belediyesi, şehrin en ücra köşesine kadar hizmet ulaştırmaya devam ediyor. Asfalt çalışmalarıyla Patnos’un yeni yerleşim alanlarına kadar hizmet ulaştıran Patnos Belediyesi, Patnos’un çehresini değiştirmeye devam ediyor. Yeşil Çimen Mahallesi’nde ve Yunus Emre Mahallesi’nde sürdürülen asfaltlama çalışmaları ile mahalle aralarının alt yapıları yapılarak yollar sıcak asfalt ile kaplanıyor. Patnos Belediye Başkanı Cem Afşin AKBAY, çalışmaları yerinde inceleyerek bilgi aldı ve ilgili birim müdürlerine çalışmaların hızlandırılması konusunda talimatlar verdi.

60 Bin Ton Asfaltlama Yapılacak

Patnos genelinde 2015 yılı asfalt sezonunun açılmasıyla birlikte toplamda 60 bin ton asfalt kullanılarak 30 kilometre asfaltlama çalışması yapılacak.

Yeşil Çimen Mahallesi’nden Başkan AKBAY’a teşekkür

Yeşil çimen Mahallesi’nde gerçekleştirilen çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getiren Yeşil Çimen Mahalle Sakinleri “Belediye Başkanımız Sayın Cem Afşin Akbay’a Yeşil Çimen Mahallesi adına, yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz. 40 yıldır Yeşil Çimen Mahallesi’nin Altyapısı yoktu, sularımız doğru düzgün gelmiyordu. Mahalle Halkı Olarak her söylediğimizi yerine getiren Belediye Başkanımız Cem Afşin Akbay’a teşekkür ediyoruz. Dile getirdiğimiz istekleri yaptığı için ve hiç bir zaman bizi geri çevirmediği için Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki hizmetlerinde de Belediye Başkanımıza başarılar diliyoruz” şeklinde konuştular.    Yorumlar

TÜMÜ Yazarlar
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
AĞRI İ. Ç. ÜNİVERSİTESİAĞRI MİLLİ EĞİTİM AĞRI VALİLİĞİ
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv