SAVCI SAYAN ÖĞRETMENLERLE BUULUŞTU

Ağrı Adayı Savcı Sayan, Nurettin Dolgun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde, Bir Araya Geldiği Eğitimciler ve Çalışanları İle Ağrı’da Eğitimin Gelişmesi Adına Neler Yapabiliriz Üzerine Sohbet Ettiler.

07 Ocak 2019 Pazartesi 20:38
SAVCI SAYAN ÖĞRETMENLERLE BUULUŞTU

 Ağrı Adayı Savcı Sayan, Nurettin Dolgun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde, Bir Araya Geldiği Eğitimciler ve Çalışanları  İle Ağrı’da Eğitimin Gelişmesi Adına Neler Yapabiliriz Üzerine Sohbet Ettiler.

Ak Parti, Ağrı Adayı Savcı Sayan’ın seçim çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor, sabahın erken saatlerinde başladığı esnaf ziyaretleri ve onlarla daha sonra yemekte bir araya gelmesi, sonrasında taziye ziyaretleri, ardından Ağrı’da, Nurettin Dolgun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin değerli eğitimcileri ve çalışanları ile bir araya gelen Sayan, eğitimcilerimiz ile  sohbet ederek onlarla fikir alış verişinde bulundular.

Sayan, bu buluşma ile ilgili şunları ifade etti; bizleri bugünlere getiren analamızdan sonra borçlu olduğumuz öğretmenlerimizdir, bugün yazıyorsak, okuyorsak, kendimizi ifade etmede zorlanmıyorsak,vatana millete faydalı bireyler olarak yetişmişsek bunları analarımızdan sonra haklarını ödeyemeyeceğimiz öğretmenlerimize borçluyuz.

Öğretmenlerimize; en değerli, canımızın parçası evlatlarımızı emanet ediyoruz, onların geleceğe daha güvenle bakmaları, topluma, ailelerine faydalı bireyler olarak yetişmeleri için her türlü zorlu koşullarda, özellikle bizim buralarda, doğu illerinde iklim ve diğer zorlu şartlarda bıkmadan usanmadan büyük bir özveri ile evlatlarımıza bizlerden sonra onlar sahip çıkıyorlar, eğitip, öğretiyorlar Allah onlardan razı olsun hakları asla ödenmez.

Değerli öğretmenlerimiz, bizim evlatlarımız için böyle fedakârca ve zor koşullardan şikâyet etmeden görevlerini en iyi şekilde yapmaya çabalıyorlar ve de yapıyorlar, bizler de inşallah belediye başkanı olduğumuzda kendileriyle sık sık bir araya gelerek, Ağrı’da eğitimin gelişmesi adına neler yapabiliriz? Bu doğrultuda projelerimizi nasıl hayata geçiririz, bunları değerlendireceğiz ve elimizden gelenin en iyisini birlikte yapmaya çalışacağız inşallah. 

banner100

    Yorumlar

banner150
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
AĞRI İ. Ç. ÜNİVERSİTESİAĞRI MİLLİ EĞİTİM AĞRI VALİLİĞİ
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv