SÖYLEMEZ, BASINLA BİR ARAYA GELDİ

İYİ Parti’nin 31 Mart Yerel Seçimlerde Ağrı Belediye Başkan Adayı olarak gösterdiği Taner Söylemez yerel ve ulusal Basın mensupları ile bir araya geldi.

SÖYLEMEZ, BASINLA BİR ARAYA GELDİ
İYİ Parti’nin 31 Mart Yerel Seçimlerde Ağrı Belediye Başkan Adayı olarak gösterdiği Taner Söylemez yerel ve ulusal basın mensuplarıyla bir araya gelerek seçimler hakkında açıklamalarda bulundu.
Bir restaurantta gazetecilerle kahvaltıda bir araya gelen İYi Parti Ağrı Belediye Başkan Adayı Söylemez, yaptığı konuşmada Ağrı’da sağlık,  ulaşım ve altyapı sorunlarının olduğunu söyledi.
Kentteki diğer parti adaylarına eleştirilerde bulunan Söylemez, Ağrılıların sorunlarını kentte yaşayan mahalle ve sokaklarını tanıyan ve bilenlerin çözebileceğini kaydetti.
Ağrtı’da dil ve din merkezli 2 partinin siyaset yürüttüğüne değinen Söylemez, insan merkezli bir siyaset anlayışı yürüteceklerini belirtti.
Gazeteci olması hasebiyle Ağrı’daki sorunların tamamına vakıf olduğunu anlatan Söylemez, “Sorunları tek tek masaya yatırabilecek bir güce sahibiz. Ama biz her şeyi biliyoruz havasında değiliz. Ağrı’nın meselelerine vakıfız. Meseleleri masaya yatırabilecek bir birikime sahibiz. Ağrı’da yeniden bir istilşare kültürüne sahip olacağız. Halkımızla birlikte inşallah bu kenti hep birlikte yöneteceğiz” dedi.
Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2019, 18:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER