Ağrı spordan kamuoyuna Duyuru...

MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR’A CEVABEN…

Ağrı spordan kamuoyuna Duyuru...
Hafta sonu deplasmanda kazanmış olduğumuz Bağlar Belediyespor maçını hazmedemeyen Mardin Büyükşehir Belediyespor, açılan puan farkını hazmedememiş ve başarımızı gölgelemek için oluşturduğu çamur deryasında bocalamaya başlamıştır. Battığı balçığı Ağrıspor’umuza da sıçratmaya çalışan Mardin Takımı, ligin başından beri yaratmaya çalıştığı kirliliği, son yapmış olduğu açıklama ile ayyuka çıkartmıştır. Sürekli teşvik ve şike ile gündeme gelen Mardin Büyükşehir Belediyespor, Ağrıspor’un başarısını sahada engelleyemez duruma gelmiş ve saldırgan tavrıyla ne yaptığını bilemez hale gelmiştir. 
Sezonun ilk devresi sahamızda misafirperverce ağırladığımız ve sahadaki futbolumuzla futbol tabiri ile eze eze 2-0 yendiğimiz Mardin takımı ligdeki hedefine ulaşamayacağının bilincine varmış olmalı ki, daha önceki türevleri gibi yanlışa yanlış katmaktadır. 
Daha önceki rakiplerimiz de aynı çamura batmış ve cevaplarını sahada almışlardır. Herkes şunu çok iyi bilmelidir ki AĞRISPOR hiç kimsenin yıpratacağı ya da masa başı oyunlarla devre dışı bırakacağı bir camia değildir. Bizleri kurbanlık koyun olarak görenler bir bir kurban olmuş ve yarattıkları kaosta yok olmuştur. 
“Bizim büyüklüğümüz bazılarına korku salmaya devam ediyor” diyen rakibimize puan tablosunu hatırlatır, sezon sonunda da aynı hatırlatmayı yapacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın.
Türevlerini yene yene devre dışı bıraktığımız gibi, sizi de sportmenliğimizden ödün vermeden devre dışı bırakacağımızdan hiç şüpheniz olmasın. Ağrıspor güneştir, hepiniz gölgemizde aydınlanmaya devam edeceksiniz.
Kamuoyuna saygılarımızla.
Deniz BUDAK
AĞRISPOR BASIN SÖZCÜSÜ
Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2019, 16:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER