Taşlıçay Mesire Alanına İlgi Artıyor..

Ağrının Taşlıçay ilçesinde bulunan Mesire bahçesi ,Mevsim normallerin üstünde seyreden sıcaktan bunalan halkın uğrak yeri oldu.

06 Ağustos 2015 Perşembe 13:15
Taşlıçay Mesire Alanına İlgi Artıyor..

 Murat  nehrinin  kenarında  ormanlık  geniş  bir  alana  yayılmış  olan   park;  çevre  il  ve  ilçelerden   gelen  konuklara   güzel  ve  rahat  bir   ortam  sunuyor. Murat  Nehrinin  üzerine  doğru  yapılan  kamelyaların  sunduğu  nehir  manzarası  görülmeye  değer  bir yer  olarak dizayn edilmiş durumda. Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Taşlıçay Belediye Başkanı İsmail Taşdemir, bahçenin Ağrı ve diğer ilçelerinde bu kalite de bir piknik alanı olmaması piknik bahçesine olan rağbeti artırdığını ifade ederek  şöyle devam etti: 

“Taşlıçay Belediyesi tarafından ücretsiz hizmet veren  Bahçemiz, bölgesel konumunu ve farklılığını korumaktadır.  Bahçemiz özellikle hafta sonlarında gerek ilçe sakinleri, gerekse çevre il ve ilçelerden gelen ziyaretçilere iyi vakit geçirebilecekleri bir  hizmet sunmaktadır. Taşlıçay Belediye bahçesinde 60 tanesi bahçe içerisinde, 10 tanesi ise murat nehrinin üzerine kurulu olan toplamında  70 adet kamelya bulunmaktadır. Piknik parkımız da ayrıca futbol, voleybol, basketbol, tenis kortu, vücut geliştirme ve spor aletlerinin bulunması da ziyaretçilerin beklentilerini karşılamaktadır. Bunun yanı sıra çocukların faydalanacağı 2 adet çocuk parkı da hizmet veriyor” dedi.

banner100

    Yorumlar

banner150
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
AĞRI İ. Ç. ÜNİVERSİTESİAĞRI MİLLİ EĞİTİM AĞRI VALİLİĞİ
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv