Taşlıçay'da Tapular Dağıtıldı

Taşlıçay ilçe Kaymakamı Ercan ATEŞ ve Tapu sicil müdürü Turan EGE tarafından kadastrosu biten 4 köyün tapuları köylülere taktim edildi.

30 Mayıs 2010 Pazar 20:20
Taşlıçay'da Tapular Dağıtıldı

Taşlıçay ilçe Kaymakamı Ercan ATEŞ ve Tapu sicil müdürü Turan EGE tarafından kadastrosu biten 4 köyün tapuları köylülere taktim edildi. ilçemize bağlı olan yukarı esen, boyuncak, aras ve karagöz, köylerimizin 3 yıldır devam eden kadastro çalışmaları tamamlanarak sona erdi. Ağrı kadastro müdürlüğü tarafından çalışmaları tamamlanarak bu köylere ait tapuların taşlıçay tapu sicil müdürlüğüne devir edilerek 28.05.2010 tarihi itibariyle kaymakam ATEŞ ve tapu sicil müdürü EGE tarafından tapu dağıtım işlemleri yapılarak köylü vatandaşlarımıza takdim edildi.


 

Kaymakam ''ATEŞ; köylülere hitaben almış olduğunuz tapuların sizlere hayırlı uğurlu olmasını dilerim. Ağrı kadastro müdürlüğü, ve taşlıçay tapu sicil müdürlüğünün büyük emek harcıyarak ivedilikle ortaklaşa yaptıkları bu çalışmalarını taktir ederek güzel çalışmarından dolayı bu kurumlarımıza başarılar diliyorum. kendilerini kutluyorum.'' dedi.

banner100

    Yorumlar

banner150
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Linkler
AĞRI İ. Ç. ÜNİVERSİTESİAĞRI MİLLİ EĞİTİM AĞRI VALİLİĞİ
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv