Taşlıçay'da Tapular Dağıtıldı

Taşlıçay ilçe Kaymakamı Ercan ATEŞ ve Tapu sicil müdürü Turan EGE tarafından kadastrosu biten 4 köyün tapuları köylülere taktim edildi.

Taşlıçay'da Tapular Dağıtıldı

Taşlıçay ilçe Kaymakamı Ercan ATEŞ ve Tapu sicil müdürü Turan EGE tarafından kadastrosu biten 4 köyün tapuları köylülere taktim edildi. ilçemize bağlı olan yukarı esen, boyuncak, aras ve karagöz, köylerimizin 3 yıldır devam eden kadastro çalışmaları tamamlanarak sona erdi. Ağrı kadastro müdürlüğü tarafından çalışmaları tamamlanarak bu köylere ait tapuların taşlıçay tapu sicil müdürlüğüne devir edilerek 28.05.2010 tarihi itibariyle kaymakam ATEŞ ve tapu sicil müdürü EGE tarafından tapu dağıtım işlemleri yapılarak köylü vatandaşlarımıza takdim edildi.


 

Kaymakam ''ATEŞ; köylülere hitaben almış olduğunuz tapuların sizlere hayırlı uğurlu olmasını dilerim. Ağrı kadastro müdürlüğü, ve taşlıçay tapu sicil müdürlüğünün büyük emek harcıyarak ivedilikle ortaklaşa yaptıkları bu çalışmalarını taktir ederek güzel çalışmarından dolayı bu kurumlarımıza başarılar diliyorum. kendilerini kutluyorum.'' dedi.

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2010, 20:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER